KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7462125
nr 746 2125
Etsningar
2 st. A Harling, Stockholmsmotiv, signerade, motivets mått: 23x20
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 mars 2012
kl 18:18:34
6/3 20:52:00
6/3 21:01:33